Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ČLÁNKY

Citáty - cesta ke svalům Třeba vám pomůžou k lepším výsledkům a inspirují vás do dalšího cvičení... Veslovací trenažér Cvičením na veslovacím trenažéru procvičíte všechny svalové skupiny a spálíte tukovou vrstvu... Proč rotoped a ergometr? Trénink s rotopedem optimálně posiluje srdce a zvyšuje vitální kapacitu plic...

04. 06. 2018

Citáty - cesta ke svalům

Třeba vám pomůžou k lepším výsledkům a inspirují vás do dalšího cvičení. Pár slavných výroků se vždycky může hodit. Třeba jen tak, pro radost.

Můžete mít výsledky nebo výmluvy. Nikoliv obojí.

Arnold Schwarzenegger

Jít do posilovny pro mě nikdy neznamenalo cvičit tak, jako většina ostatních návštěvníků. Pro mě to byla doslova otázka života a smrti. Buď mohly zvítězit činky, nebo já. A já se rozhodl vítězit.

Rich Gaspari

Negativní myšlenky a lenost jsou jako nemoc vedoucí k trápení, strádání, depresi, špatnému zdraví a nezdaru. Vezměte věci do svých rukou a pracujte na dosažení úspěchu!

Phil Heath

Nenechte někoho, kdo se vzdal svých snů, aby vám vymluvil vaše vlastní.

Flex Lewis

Nejsem příliš dobrý v tom, abych věděl, jak definovat 85 nebo 90 procent. Jediné, co rozlišuji, je nula a 100%.

Dorian Yates

Nikdo vám nic nedluží. Lidé vám nesnesou věci k vašim nohám. Můžete však mít cokoliv co chcete, pokud pro to budete pracovat.

Branch Warren

Každý chce být kulturistou, ale nikomu se nechce zvedat ty zatraceně těžké váhy!

Ronnie Coleman

Už ve chvíli, kdy v myšlenkách hodláte shodit přebytečná kila, něco na sobě zlepšit, někoho milovat nebo udělat něco prospěšného, jste něčeho dosáhli. Zapomeňte na neúspěch. Když věci nejdou podle vašich plánů, pozvedněte hlavu a buďte na sebe hrdí. A pak se o to ještě jednou pokuste. A znovu.

Kai Greene

Nesnášel jsem každou minutu tréninku, ale řekl jsem si: „Nepřestávej. Trp teď a prožij zbytek svého života jako šampion.

Muhammad Ali