Rotoped KETTLER GIRO P

Doporučujeme

magnetický rotoped
magnetický brzdný systém řízený počítačem
nosnost 120 kg

Kód: 7631-000
Výrobce: KETTLER
Nosnost: Do 130 Kg
Dostupnost: Na dotaz
Cena s DPH:
9 990 Kč 362,88 EUR
Doprava po ČR a SR zdarma Servis u zákazníka zdarma Montáž u zákazníka zdarma

Popis:

Rotoped Giro P nové řady KETTLER Advantage je vybaven elektronicky řízeným magnetickým brzdným systémem a spoustou praktických prvků, díky nimž se trenažér dokonale přizpůsobí potřebám trénujícího. Komfortní gelové sedlo s výškovým i horizontálním posuvem, dlaňové senzory pro snímání pulsu, nastavitelný sklon ergonomických řidítek, to vše předurčuje tento cenově dostupný rotoped pro plnohodnotný trénink celé rodiny.

Pro koho je rotoped vhodný

Magnetický rotoped Giro P vychází z nových poznatků a technologií na trhu aerobních fitness trenažérů při zachování příznivého poměru cena/výkon, což z něj činí dostupný nástroj pro domácí trénink všech věkových generací. Díky velmi jednoduché nastavitelnosti (sedla, pedálů, sklonu řidítek) je trenažér vhodný pro široké spektrum uživatelů. Snadnou a pohodlnou obsluhu ocení jak starší lidé, kteří se chtějí nenásilným tréninkem udržovat v kondici, tak lidé se sníženou pohyblivostí, kteří se potřebují pozvolna rehabilitovat například po úrazu.
echnické údaje:

Speciální funkce rotopedu Giro P

Kompaktní a multifunkční design. Trenažér Giro P tak zastává funkci nejen užitečného nástroje k získání kondice, ale zároveň je i působivým doplňkem moderního interiéru.
Propracovaná ergonomie a nastavitelnost. Trenažér disponuje jedinečnými prvky, které umožňují maximální přizpůsobení potřebám trénujícího: rychlá úprava výšky a horizontálního posunu komfortního gelového sedla, variabilní sklon řidítek, samonastavovací řeménkové pedály a ideální ergonomie při provádění cviku.

Tréninkový počítač - měřené údaje:

 • Tréninkový počítač. Velký a přehledný LCD displej s modrým podsvícením. Měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie. Optická varovná signalizace při překročení horní hranice pulsu. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6.

Tréninkový počítač - popis programů:

 • Paměť pro osobní data 4 osob. Osobní profil zahrnuje definici dat (váha, věk a pohlaví), kterých se využívá pro výpočet vynaložené energie a určování kardiozón.
 • Celkem 12 programů, z toho 6 × program se zátěžovým profilem, 4 × uživatelsky nastavitelný zátěžový profil a 2 × pulsem řízený program (Fat/Fit). Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit).
 • Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu podle věku a zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže.

Tréninkový počítač - měření tepu:

 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím dlaňových senzorů (součástí), ušní upínkou nebo bezdrátovým Cardio Puls Setem (volitelné příslušenství), který měří s přesností EKG.

Rozměry: 

 • Délka: 89 cm
 • Šířka: 58cm
 • Výška: 148cm
 • Hmotnost: 33 kg

Záruka:

 • 2 roky záruka
 • Značkový servis u zákazníka
Kontakt:

Vložit nový příspěvek:

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle 776 790 375