Posilovací lavice KETTLER COMBI Trainer

lavice na břišní a zádové svalstvo, sklopná, polohovatelná, nosnost 130 kg

Kód: Posilovací lavice KETTLER COMBI Trainer 7629-700
Nosnost: Do 130 Kg
Dostupnost: Na dotaz
Cena s DPH:
4 990 Kč 181,26 EUR
Doprava po ČR a SR zdarma Servis u zákazníka zdarma Montáž u zákazníka zdarma

Multifunkční posilovací lavice COMBI Trainer, z řady KETTLER Axos, je určená pro domácí posilování zaměřené jak na břišní a zádové svalstvo, tak pro cvičení s jednoručními činkami. Posilovací lavici je možno přizpůsobit pro trénink zaměřený na posilování břicha, a to nastavením sklonu lavice. Komfortní ložnou plochu lze polohovat a tím si určovat obtížnost cvičení. Kromě variabilního sklonu je možné si při posilování zádového svalstva výškově přizpůsobit také opěrku pro zapření břicha. Lavice v kombinaci s nastavitelnou opěrkou nabízí širší využití pro cvičení s činkami. Stabilní konstrukce této fitness lavice je sklopitelná do kompaktního rozměru, který značně usnadňuje skladování.

Pro koho je lavice vhodná

Multifunkční posilovací lavice je vhodná pro všechny vyznavače domácího fitness, kteří chtějí efektivně posilovat břicho, záda, hrudník a paže při rozšíření tréninku o jednoruční činky.
Posilovací lavice COMBI Trainer

Tréninková stanoviště. Ložná plocha posilovací lavice pro izolované shyby na záda (hyperextenze) a na břicho. Lavice je polohovatelná - možnost vlastního nastavení obtížnosti provádění cviku a přizpůsobení tělesné výšce.
Cviky s jednoručními činkami. Nastavitelnou opěrku lze použít pro izolované bicepsové shyby. Lavice slouží také pro cviky s párem jednoručních činek, a to vsedě i vleže.
Kompaktní a funkční design. Sklopná konstrukce umožňuje snadné skladování.
Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 145 × 60 × 110 cm. Lavici je možno sklopit a ušetřit tak místo. Rozměry po sklopení (d × š × v): 45 × 60 × 148 cm.
Zatížitelnost posilovací lavice. Maximální nosnost: 130 kg tělesné váhy a 40 kg závaží.

Trénink na posilovací lavici

Posilované partie a vliv na zdraví:

Kontakt:

Vložit nový příspěvek:

Související zboží

435 Kč 15,80 EUR

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle 776 790 375