Pogumovaná činka Ketlebel Profi 16 kg

Pogumované tělo, chromová rukojeť, odolný povrch proti vlhkosti a opotřebení

Dostupnost: Skladem 3 ks
Cena s DPH:
1 590 Kč 57,76 EUR
 Kettlebell je klasická pomůcka pro rozvoj síly a dynamiky s pochromovanou ručkou. Lze jej použít k mnoha variacím cviků, jednotlivě i v páru. Kettlebell je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií se zájmem o funkční trénink. Pokud se chcete zaměřit na ztrátu tělesného tuku, posílení fyzičky nebo prostě jenom obohatit svůj tréninkový program o nové prvky, kettlebell je pro Vás vhodnou volbou!


Na rozdíl od tradičních činek a kotoučových činek se kettlebells liší tím, kde se pohybuje centrum váhy během prováděného cvičebního úkonu. Díky tomu Vám tento nástroj nabízí plynulejší pohyb během houpavých pohybů - jedná se o přirozenější pohyb, díky kterému lépe zapojíte ty správné svalové skupiny.

Svojí povahou jsou kettlebelly vhodné pro posílení vytrvalosti a budování síly. Jsou vhodné zejména pro posílení dolní části zad, nohou, ramen a rukou. Podstatné je, že cviky, které provádíte, jsou koncipovány tak, že vždy zapojíte více svalových skupin najednou a díky tomu posilujete své tělo komplexněji, než by vám nabídla obyčejná činka.

 

Technický popis:

  • Opravdu stylový a funkční design
  • Kvalitní hladká chromovaná rukojeť
  • Jednotný design pro různé váhy, na každém kettlebellu je jasně vidět jeho hmotnost
  • Hladký pogumovaný povrch pro pohodlné používání a ochranu kettlebellu
  • Dokonale vyvážený
Kontakt:

Vložit nový příspěvek:

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle 776 790 375